F&B Igazgató

Cégnév: ahc international személyzeti tanácsadó kft.
Szakterület:
Vendéglátás / idegenforgalom
Szint:
2-5 év, 5 évnél több, Vezető pozíció
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Csongrád
Állás leírása:

A feladat rövid leírása

-A szállodaigazgató irányítása alatt: A szálloda vendéglátó egységeinek magas színvonalú, vendégközpontú és gazdaságos üzemeltetése

-F&B koncepció megtervezése, megvalósítása, új szolgáltatási csomagok létrehozása

-10-15 fős személyzet irányítása, szakmai felügyelete, tréningezése

-A nemzetközi sztenderdek betartása, betartatása

-A rendezvények sikeres lebonyolításának és az étterem napi működésének biztosítása

-Estenként MOD feladatok ellátása

-A vendégelégedettség folyamatos figyelése és szinten tartása

-Riportok és elszámolások készítése

-A foglalkoztatás jellege

Állandó

Elvárások:

Végzettség

-Szakirányú felsőfokú

Nyelvtudás

-Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

Szakmai tapasztalat

-4-5 csillagos nemzetköz szállodában, F&B részlegen megszerzett, legalább 3 éves vezetői gyakorlat.

Egyéb

-Nemzetközi tapasztalat előnyt jelent.

-Kiváló kommunikációs és vezetői készséggel, illetve jó szervező és problémamegoldó készséggel rendelkező, szakmailag elhivatott, az új nemzetközi trendeket és folyamatokat ismerő, profi szakembert keresünk, aki folyamatosan képes fejlődni és fejleszteni, a szálloda jó hírneve és piacképessége érdekében

Ajánlat:

Jövedelem
(bruttó)

Megbízónk, a magas szintű szakmai és vezetői készséggel kapcsolatos elvárásait, kimagasló juttatási csomaggal honorálja

Szakmai előrelépés lehetőség!

Egyéb juttatások

Cafeteria

Foglalkoztatás helye

Dél- Kelet-Magyarország

Online jelentkezés

Jelentkezés az ajánlatra magyar és angol nyelvű, Word formátumú, fényképes önéletrajzzal

Kapcsolattartó

Hajnal Éva

ahc international személyzeti tanácsadó

1065 Bajcsy-Zsilinszky út 53.

Tel: +361-316-2800, +3630-931-9830

eva.hajnal@ahc-international.hu