Európai Uniós pályázati tanácsadó

Cégnév: Rolling Consulting Hungary Kft.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás, Tanácsadás
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

A leendő munkatárs feladatai:

-Pályázatok generálása, megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése

-Pályázatírás, az elnyert pályázatok projekt menedzsmentje

-Az elnyert projektek pályázati utógondozása

-Monitoring tevékenység

-Kapcsolattartás az ügyfelekkel

-Adminisztratív feladatok ellátása, belső kapcsolattartás

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség

-Pályázati tanácsadás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat

-Szakmai feladatok önálló ellátása, a felmerülő problémák kezelése

-Csapatmunkára való képesség

-logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség

-határozottság, jó kommunikációs- és kezdeményező készség

-számítógépes programok felhasználói szintű ismerete és alkalmazása

 Előnyt jelent:

-Közbeszerzési gyakorlat

-Angol és/vagy német nyelvtudás

-B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-Stabil vállalati háttér, minőségi projektek

-Versenyképes fizetés (fix bér)

-Kiszámítható fejlődési és előrelépési lehetőség

-Kellemes munkahelyi légkör, magas szintű cég kultúra, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

-Budapest, XIII. kerület

Amennyiben szeretné már megszerzett pályázatírói tapasztalatát egy elismert cégnél kamatoztatni, érdeklődve várjuk jelentkezését! Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a office@rollingconsulting.hu e-mail címre.