Európai Uniós pályázati tanácsadó gyakornok

Cégnév: Rolling Consulting Hungary Kft.
Pénzügy / biztosítás, Szakmai gyakorlat / diákmunka, Tanácsadás
Szint:
Jelenleg még diák, Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Baranya, Csongrád, Budapest

Pályázatíró cégünk munkatársakat keres Európai Uniós pályázati tanácsadó gyakornoki munkakörbe, budapesti, szegedi és pécsi  irodánkba.

A sikeres (3-6 hónapos) gyakornoki időszakot követően hosszú távú karrier lehetőséget biztosítunk!

Főbb feladatok:

-Cégelemzés, pályázat elemzés, generálás és készítés

-Pályázati utógondozás, monitoring

-Megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése

-Kapcsolattartás az ügyfelekkel

-Kampánykezelés

Elvárások:

-Főiskolai/egyetemi végzettség/végzős hallgató (pénzügyi/közgazdasági szakirány előny) / OKJ-s végzettség

-Logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség

-Számítógépes programok ismerete (Microsoft Office)

-Önálló, talpraesett személyiség

-Munka iránti alázat

Egyéb:

-Elvárt szakmai tapasztalat: 0-1 év

-Referenciaszemély megjelölése (amennyiben lehetséges)

-Motivációs levélben fejtse ki, hogy miért szeretne nálunk dolgozni

-Munkaidő: heti 40 óra (tanulmányi elfoglaltságokat rugalmasan kezelve)

Előny:

-Releváns tapasztalat pályázatok elkészítése illetve kezelése területén

-Referencialista előny (azon pályázatok és projektek listája, melyek elkészítésében, vagy kezelésében részt vett)

-Közbeszerzési gyakorlat

-Angol és/vagy német nyelvtudás

-B kategóriás jogosítvány

-EMIR/EPTK felület ismerete

Amit kínálunk:

-Hosszú távú karrier, kiszámítható előrelépési lehetőség

-Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzés

-Stabil vállalati háttér

-Változatos feladatok, minőségi projektek

-Versenyképes jövedelem (fix bér)

-Kellemes munkahelyi légkör, magas szintű cég kultúra, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, Szeged, Pécs

A jelentkezéseket az office@rollingconsulting.hu e-mail címre várjuk.