Értékesítési munkatárs Hajdúszoboszló

Cégnév: UPC Magyarország Kft.
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar
A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

A UPC Magyarország Kft. nagykanizsai üzletébe keresünk dinamikus, precíz, magas szintű kommunikációs készségekkel rendelkező munkatársat az ügyfeleink magas szintű kiszolgálása érdekében.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

Legalább középfokú végzettségű és magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik,

Társalgási szinten beszél angolul

Van releváns értékesítési és ügyfélkezelési tapasztalata,

Magas szintű kommunikációs készség és problémamegoldó készség jellemzi,

Ügyfélorientált gondolkodásmódja, magas empátiakészsége, stressztűrő képessége van,

Precíz és pontos,

Teljesítmény központú,

Csapatszellem jellemzi.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

Értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása,

A személyes ügyfélszolgálati irodába betérő ügyfelek teljes körű tájékoztatása, adminisztráció ellátása,

Az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően, információ adása a szerződéskötési feltételekről,

A napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok adása.

Pénztárosi és eszközkészlet kezelésével kapcsolatos teendők ellátása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Kereskedelmi, pénzügyi végzettség

Amit mi nyújtunk

Átlag feletti, 100%-ban bejelentett fizetés,

Kiemelkedő alapbér+ösztönző,

Éves cafeteria keret,

Kulturált munkahelyi környezet,

Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,

Kiváló csapat,

Tréningek és továbbképzések,

Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 1928

Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési munkatárs Hajdúszoboszló

Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló

Szakterület: Üzleti értékesítés

Szerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Jelentkezési határidő: 2017.08.25.

Állás megtekinthető a UPC Magyarország Kft. weboldalán