Értékesítés támogató munkatárs - Leasing Zrt. (Debrecen)

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar

Az UniCredit Leasing Hungary Zrt. sikerorientált, motivált munkatársat keres az alábbi munkakörbe, debreceni munkavégzésre.

Főbb feladatok

-Ügyfélmenedzser támogatása az értékesítési feladatok ellátásában;

-Lízing tranzakciók végrehajtása;

-Lízingtermékekkel kapcsolatos műveleteket ellátása;

-Standard kérések és ügyfélpanaszok kezelése;

-Adminisztratív feladatok ellátása

-Ad-hoc jellegű kimutatások elkészítése

-Megbeszélések megszervezése

-Ajánlatok, üzleti anyagok, beszámolók készítésében való részvétel;

-Belső és külső kapcsolattartás;

-Stabil és produktív kapcsolat kiépítése a szervezeten belül és az ügyfelekkel.

Követelmények, elvárások

-Üzleti területen szerzett 3-5 év tapasztalat

-Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

-Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

-Jó problémamegoldó- és szervezőkészség, kreativitás

-Ügyfélorientált gondolkodás

-Pontos, precíz munkavégzés, teljesítményorientáltság

-Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

-MS Word, Excel, PowerPoint ismerete

Munkavégzés helye: Debrecen

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Banki / Biztosítási szakügyintéző

Terület: Hajdú-Bihar megye