Erőforrás menedzser

Cégnév: Euro One Számítástechnikai Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-Projekt és ad hoc feladatok megértése és technológiai alapon való szétosztása az erőforrás pool-ban található kollégák számára üzleti igények, prioritások és határidők ismerete alapján

-Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztési folyamat minden szereplőjével

-Feladatdefiníciók megfelelőségének ellenőrzése, szükség szerint pontosítások kérése a feladatok felelőseitől

-Feladatok újrapriorizálása, újratervezése változások esetén

-Feladatkezelő célrendszer használata

-Rendszeres és ad hoc riportok készítése

Elvárások:

-Precizitás, következetesség, alaposság

-Rendszerszemléletű gondolkodásmód

-Strukturált gondolkodás, rugalmasság és eredményorientáltság

-Webes fejlesztéshez szükséges területek és technológiák ismerete

-Jó együttműködési készség

-MS Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint, Project, Visio) alapos ismerete

Előnyt jelent:

-Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat

-Projekt asszisztens vagy projektvezető munkatapasztalat

-Társalgási szintű, aktív angol nyelvismeret

-Projektvezetési technikák, módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

-Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

-Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat (csapatépítő események)

-Versenyképes jövedelem

-Egészségtudatosság a mindennapokban (szervezett sportolási lehetőségek, gyümölcsnap, kirándulások)

-Hosszú távú munkalehetőség

-A jelentkezésekben a fizetési igényt kérjük megjelölni.