Energetikai gépkezelő

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok:

-fűtő-hűtő részleg üzemeltetésében, gőz- és forróvíz-kazánok, gőz- és forróvíz-rendszerek, távvezetékek, hűtőrendszerek és berendezéseik, préslevegő- és iparigáz-rendszerek, szennyvíztelepek és egyéb energetikai rendszerek kezelése, felügyelete, számítógépes felügyeleti rendszerek kezelése.

Követelmények, elvárások:

-középfokú épületgépész technikus vagy gépésztechnikus végzettség;

-kazángépész, hűtőgépész bizonyítvány;

-áramlástechnikai összefüggések értelmezésében való tapasztalat;

-műszaki-gépészeti ismeretek;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

-önálló munkavégzésre alkalmas.

Előnyt jelent:

-nagyteljesítményű kazánok, hűtőrendszerek üzemeltetésében való jártasság;

-felügyeleti rendszerek ismerete.

Munkarend:

-folyamatos (12/24/12/48 órás).

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Terület: Budapest