Elemző

Cégnév: AEGON Magyarország Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítés-támogatás területe riportolási, elemzési feladatok ellátására elemző munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

leválogatások készítése a portfólió rendszerekből,

riportok készítése

elemzések készítése,

modellezésekben való részvétel,

tesztelésekben való részvétel.

Elvárások:

felsőfokú szakirányú végzettség,

tárgyalóképes angol nyelvtudás,

MS Office magas szintű ismerete,

informatikai affinitás,

rendszerszemlélet, komplex gondolkodás.

Előnyt jelent:

aktuáriusi vagy gazdaságmatematikai végzettség,

biztosítási szakmában való jártasság.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,

logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,

precíz, és munkájával szemben mindig igényes,

szeretne megismerkedni a biztosítási szakma elemzői hátterével.

Állás megtekinthető az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. weboldalán