Elektronikai szerelő

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Tanácsadás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

FŐBB FELADATOK

-Munkautasítás alapján elektronikai termékek elő- és végszerelése

-Mneumatikus és elektromechanikus eszközök összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése;

-Fékberendezések elektronikus tesztelése;

-Hibajegyzék készítése, azok felvitele SAP rendszerben

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

-Elektornikai végzettség.

-Minimum 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat.

-Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre.

-Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

-Autóipari környezetben eltöltött idő.

-Angol és/vagy német nyelvismeret.

ÁLLÁS ADATAI

Állás azonosító:    172

Pozíció pontos megnevezés:    Elektronikai szerelő

Munkavégzés helye:    1238 Budapest, Helsinki út 105.