Elektromos karbantartó az összeszerelő üzemben

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Szakmunka
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-Komplex gyártó berendezések javítása az összeszerelőüzem területén a helyileg szükséges keretfeltételek megteremtésével

-Komplex termelő berendezések hibaelemzése (pl. PLC-s, PC-s vezérlés meghibásodása, Bus, szabályozó és vezérlő rendszerek hibája)

-Kidolgozza és végrehajtja az elektromos gyenge pontok kiküszöböléséhez szükséges beavatkozást

-Önállóan hajt végre átalakításokat, telepítéseket, szükség szerint átdolgozza a programozást.

-Részvétel az egyes karbantartási feladatokat szabályozó utasítások, füzetek kialakításában

Elvárások:

-Legalább szakmunkás végzettség, (mechatronikai, ipari elektronikai vagy automatizálási műszerész) vagy technikusi végzettség előny

-Többéves automatizált gépek és berendezések elektromos karbantartásában szerzett tapasztalat előny

-Háromműszakos munkarend és időszakos hétvégi munkavégzés vállalása

-Önálló és csapatban történő munkavégzésre alkalmasság

-Nagyfokú önállóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés

-Jó kommunkáció-, és problémamegoldó készség

-Személyi, és szakmai továbbfejlődés iránti igény