Elektromos karbantartó a karosszéria üzemben

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Szakmunka
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-a felelősségi területen adódó üzemzavarok analizálása és elhárítása

-közreműködés a több területet érintő termelési zavaroknál

-közreműködés az optimalizálási intézkedésekben és a továbbfejlődésben

-a berendezések megfigyelése és optimalizálása a rendelkezésre állás, hatékonyság és energiatakarékosság tekintetében

-hibák és üzemzavarok analizálása különböző diagnózisrendszerek alkalmazásával (pl. SPS, robottechnika, hajtástechnika)

-a termelési berendezések karbantartására vonatkozóan (új) megoldási tervek meghatározása, együttműködve a karbantartókkal, technikai szakemberekkel és egyéb partnerekkel

-saját tapasztalat és megítélés alapján a megoldási tervek értékelése és priorizálása

-a meglévő/észlelt gyengeségek és optimalizálási javaslatok figyelembe vétele/használata az új megoldási terveknél, továbbá a törvényi előírások betartása

-a külső cégek koordinálása, irányítása és megfigyelése

-ellenőrző- és karbantartási tevékenységek végrehajtása, alkatrészek és komponensek cseréje

Elvárások:

-lezárt középfokú végzettség, elektromos, mechatronikus vagy energetika szakirányon

-jó szervezőkészség, logikus gondolkodásmód

-magasfokú önállóság, rugalmasság és kommunikációs képesség

-hajlandóság új technológiák és technikák megismeréséhez, elsajátításához