CUKRÁSZÜZEM VEZETŐ

Cégnév: ahc international személyzeti tanácsadó kft.
Szakterület:
Vendéglátás / idegenforgalom
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

MAGAS SZÍNVONALÚ CUKRÁSZÜZEM ÉS KÁVÉHÁZ - BUDAPEST

Pozíció megnevezése: CUKRÁSZÜZEM VEZETŐ

A feladat rövid leírása

Az üzletvezető irányítása alatt:

A cukrászüzem teljes körű szakmai vezetése, felügyelete és operatív irányítása

Aktív részvétel a termelésben

A dolgozók munkájának koordinálása, motiválása, csapatépítés

Napi adminisztrációs feladatok elvégzése

Formatorták és rendezvényekre rendelt nagy adagszámú desszertek minőségi tervezésének és elkészítésének biztosítása

Kiszállítások koordinálása, a minőség és a határidők betartásának biztosítása

Az üzletben értékesített kiváló minőségű kínálat folyamatos frissítése, bővítése

A foglalkoztatás jellege: Állandó, főállás

Elvárások

Végzettség: Cukrász

Szakmai tapasztalat:

Szállodai cukrászrészlegen és nagyobb kapacitású cukrászüzemben megszerzett, legalább 3 éves vezetői tapasztalat.

Egyéb

Kreatív, innovatív, elkötelezett szakembert és határozott fellépésű, következetes vezetőt keresünk.

Ajánlat

kiemelkedő bérezés

jól felszerelt, modern cukrászüzem, kiváló munkahelyi légkör

szakmai megbecsülés

lehetőség a fejlesztésre, szolgáltatás és termékkör bővítésre

lehetőség szakmai tréningeken, külföldi kiállításokon történő részvételre

On-line jelentkezés:

Jelentkezés az ajánlatra, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal

Kapcsolattartó:

Dorozsmai-Gallasz Réka

ahc international személyzeti tanácsadó

1065 Bajcsy-Zsilinszky út 53.

Tel: 316-2800, mob.+36 30 2512531

reka.dorozsmai@ahc-international.hu