Csoportvezető

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Menedzsment / cégvezetés
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Solution értékesítés támogatási csoportvezető

Feladatok

Szolgáltatások és új termékek értékesítési háttérfolyamatainak koordinálása

A csapat napi szintű operatív irányítása mellett részvétel a kollégák egyéni fejlesztésében és teljesítményértékelésében

Beszállítókkal való egyeztetés

A szakterülethez kötődő folyamatok, feladatok folyamatos fejlesztése és koordinációja

A szakterület, a vállalat, és az ügyfelek érdekeinek képviselete különböző fórumokon

Elvárások

Egyetemi/főiskolai végzettség

Legalább 2 év vezetői tapasztalat

MS Office magas szintű használata

Proaktív, innovatív, problémamegoldó szemléletmód

Ügyfélközpontúság

Előny:

Termék-, vagy szolgáltatásfejlesztés és menedzsment területen szerzett korábbi tapasztalat

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán