Csomagolásfejlesztő

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatai:

-gyógyszerkészítmények elsődleges és másodlagos csomagolásainak fejlesztése;

-dokumentálás a változtatást kezelő informatikai rendszerben;

-csomagolástechnológiai fejlesztésekben való részvétel, rendszer racionalizálás;

-együttműködés és kapcsolattartás Társaságon belül, a partnerekkel, valamint a leányvállalatok munkatársaival.

Elvárások:

-csomagolástechnológus és/vagy vegyészmérnök végzettség;

-tárgyalóképes angol nyelvtudás  (középfokú „C” típusú nyelvvizsga);

-minimum 3-5 éves gyógyszeripari tapasztalat;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek (PC MS Office, MAC);

-csomagolóanyag, alapanyag és technológiai ismeretek, üzemi tapasztalat;

-jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;

-nyitott és innovatív hozzáállás;

-képesség a folyamatokban illetve rendszerben történő gondolkodásra;

-munkáját önállóan és felelősséggel, precízen végzi.

Előnyt jelent:

SAP ismeret;

-csomagolóanyag gyártás technológiai területeken való egyéb jártasság;

-nyomdai csomagolóanyagok tervezésében, kivitelezésében szerzett gyakorlat.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék eljuttatni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest