CSATORNAHÁLÓZAT-TISZTÍTÓ ÉS -KARBANTARTÓ

Cégnév: Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-főgyűjtőcsatornákban (zárt terekben) való munkavégzés, és különböző szennyvíztelepi műtárgytisztítási feladatok ellátása;

-csapadékvizet és szennyvizet elvezető csatornahálózatok tisztítása, karbantartása és a karbantartásra szolgáló célgépek, berendezések kezelése, üzemeltetése;

-a napi munkavégzésre kijelölt célgépeken lévő eszközök, felszerelések ellenőrzése és karbantartása, szükség esetén ezek cseréje, vagy pótlása;

-a munkaterület és védőterület tisztán tartása;

-a munka-, tűz- és környezetvédelmi előírások betartása.

Elvárások:

-jó fizikum és egészségi állapot,

-nagy teherbíró képesség.

Előny:

-hálózatüzemeltetési tapasztalat,

-C-kategóriás jogosítvány

-vákuum szivattyúk és nagynyomású vízszivattyúk kezelésében, karbantartásában való jártasság.

Amit kínálunk:

-önálló munkavégzés,

-kihívásokkal teli munkakör,

-fejlődési lehetőség.

A jelentkezők fényképes önéletrajzát és a fizetési igényét, a pozíció megjelölésével allas@fcsm.hu e-mail címre várjuk.