CI fejlesztő (CI&A)

Cégnév: Qualysoft Informatikai Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Csapatunkba keresünk új

kollégát.

Milyen feladatok kapcsán számítunk rád?

-A folyamatos integráció biztosítása

-Komplex Jenkins fejlesztésekben való részvétel

-Változatos scriptnyelvek használata (Bash, Perl, Groovy, Python)

Együttműködés nemzetközi csapatokkal

Miért jó CI&A csapatunk részének lenni?

-Megismerhetsz egy modern és professzionális szoftverfejlesztési módszertant

-Részt vehetsz egy rendkívül összetett CI rendszer fejlesztésében

-Abszolút támogatást élvezhetsz: mentorálunk, segítjük az új scriptnyelvek elsajátítását

-Megismerhetsz egy izgalmas iparágat

-A csapat is remek: támogató, barátságos, és nagyon jó a belső kommunikáció

-Ötleteidet meghallgatjuk, megvalósításukat segítjük

A munkaidő rugalmas

Milyennek képzeljük el az új kollégánkat?

-Erős Linux tapasztalatokkal bír

-Tapasztalt scriptelés terén (Bash és Perl/Groovy/Python)

-Angolul is jól kommunikál (írásban, szóban)

-Rugalmas és nyitott, szívesen tanul újat

-Jól átlát komplex rendszereket is

Ha érdekel a pozíció, kérlek küld el a jelentkezésedet a következő e-mail címre: Dora.Haaz@qualysoft.com