C++ fejlesztő (QS-6108)

Cégnév: Qualysoft Informatikai Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Nemzetközi, telekomos projekten dolgozó csapatunkba keresünk C++ fejlesztő munkatársat.

A team által fejlesztett szoftver központi szerepet játszik a meglévő áramkörkapcsolt hálózatoknak egy olyan IP hálózatra történő migrálásában, amely video és hangalapú szolgáltatásokat biztosit mind LTE, mind pedig vezetékes hozzáféréseken.

Feladatok:

• Meglévő, nagy rendelkezésre állású telekom rendszer fejlesztése

• Új feature-ök fejlesztése

• Meglévő kód karbantartása

• Dokumentációk írása, feldolgozása

• Együttműködés a nemzetközi csapattal

• Együttműködés a tesztelőkkel és architectekkel.

• Napi szintű kapcsolattartás svéd, indiai, holland, stb. kollégákkal

Elvárások:

• C++ fejlesztési tapasztalat

• IP protokollok ismerete

• Angol nyelvtudás

• Agilis módszertanok ismerete

• Csapatjátékos személyiség

• Előnyt jelent a Linux és script nyelvek (Perl, Python, Bash) ismerete

Amit nyújtani tudunk:

• Kihívásokkal teli munka, fejlődési lehetőség

• Fiatalos, lendületes csapat

• Versenyképes fizetés

Amennyiben érdekel a feladat, várom önéletrajzodat a kitti.nagy@qualysoft.com címre!

Location of the job: Budapest