Biztonságtechnikai és munkavédelmi ügyintéző

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar
Állás leírása:

Feladatai:

-a debreceni biotechnológiai üzem területén felmerülő, munkabiztonsággal összefüggő események kivizsgálása;

-munkaeszköz-, foglalkozás-egészségügyi kockázatértékelések lebonyolítása;

-egyéni védőeszköz juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés végrehajtása;

-munkaköri alkalmassági vizsgálatok folyamatkövetése.

Elvárások:

-felsőfokú műszaki vagy természettudományi végzettség;

-felhasználói szintű számítógépes ismeret;

-pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, együttműködő beállítottság.

Előnyt jelent

-munkavédelmi vagy tűzvédelmi szakirányú végzettség;

-biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat;

-angol nyelv társalgási szintű ismerete.

-A munkaviszony határozott időre szól!

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám és bérigényének feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Debrecen

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű

Terület: Hajdú-Bihar megye