Beszerző - Általános Beszerzés

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

A gyártáshoz szükséges termékek illetve szolgáltatások beszerzése határidőre, megfelelő minőségben, mennyiségben és az elérhető legjobb áron

Ajánlatok beszerzése, értékelése és a döntések előkészítése

A szállítókkal való ártárgyalások lefolytatása a potenciális magyar és nemzetközi beszállítókkal árak és egyéb feltételek tekintetében

Folyamatos önálló kapcsolattartás a beszállítókkal, az igénylő területekkel illetve a konszern beszerzéssel

A megrendelési folyamat teljes lebonyolítása, adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig

Benchmark tanulmányok elkészítése

Elvárások

Sikeresen lezárt felsőfokú, műszaki vagy gazdasági tanulmányok

Legalább 2 éves, hasonló munkakörben vagy műszaki / gazdasági területen szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban

Mély ismeretek a beszerzés szakterületén

Beszerzési rendszerek ismerete multinacionális környezetben

SAP ismeretek előnyt jelentenek

Jó kommunikációs készség

Magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

PÁLYÁZOM »