Beágyazott applikáció fejlesztő / tesztelő (VSE)

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok

-Fékvezérlő szoftverek fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően

-Fékvezérlő szoftverek tesztelése

-Rendszer specifikációk készítése vevői igények alapján

-Szoftverstruktúra tervezése grafikus fejlesztőkörnyezetben

-Napi szintű kapcsolattartás nemzetközi projektcsapatokkal

-Szoros együttműködés a tesztelőkkel, üzembehelyezőkkel és a rendszertervezőkkel

Munkakör betöltésének feltételei

-Felsőfokú műszaki végzettség

-Programozási gyakorlat C nyelven

-Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság

-Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó

-Nemzetközi környezetben való kooperációs készség

-Utazási kedv

-Angol és/vagy német nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

-Járműipari tapasztalat

-Tapasztalat grafikus szoftverfejlesztői környezetek területén

-Verziókövető rendszerek ismerete

-Tapasztalat valós idejű beágyazott rendszerek területén

-Minőségbiztosítási rendszerek ismerete