Analízismérnök

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, a motorfejlesztések iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Feladatok

Részvétel a termékfejlesztés által szervezett egyeztetéseken

Virtuális analízis elvégzése az új terméken

3D Modell elemzés: kritikus metszetek, anyagvastagság, megmunkálhatóság

Egyeztetése a termeléssel, gyártástervezéssel, minőségbiztosítással

Optimalizálási javaslattétel a termékfejlesztés felé (követés – ellenőrzés)

Gyártástechnológia tervezet kidolgozása az előszéria alkatrész költséghatékony gyártására:

- Alkatrész megfogási koncepció

- Szerszámozási koncepció

- Műveleti sorrend koncepció

- Ellenőrzési terv koncepció

-Támogatás nyújtás széria problémák analizálásához, megoldásához

- Termékfejlesztés, gyártástervezés, termelés, minőségbiztosítás részére kísérletek, analízisek elvégzése

Elvárások

Felsőfokú, műszaki végzettség (gépészmérnök vagy gépgyártástechnológia területen)

3-5 éves forgácsolástechnológiai szakmai tapasztalat (nagy sebességű, illetve MMS technológia ismerete előny)

CAD rendszer ismeret (Creo ismerete előny)

CAM rendszer alap ismeret (NX –CAM ismerete előny)

Belsőégésű motor működésének alapismerete

Öntészeti technológia alapismeret

Kommunikációs német nyelvtudás vagy kommunikációs angol nyelvtudás alapszintű német nyelvismerettel

Képesség csapatmunkára, ugyanakkor önállóságra is

Konfliktuskezelés

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

PÁLYÁZOM »