Alállomási szekunder szerelő

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Szakmunka
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Vas
Állás leírása:

Alállomási szekunder szerelő - Szombathely

Feladatok

Alállomási szekunder berendezések üzemeltetése

Közreműködés alállomási primer rendszerek üzemeltetésében

Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése

Későbbiekben munkacsoport vezetői, állomásfelelősi és/vagy szerelési felügyelői feladatok ellátása

Alállomási kapcsolások végzése

Alállomási KIF FAM munkavégzés

Későbbiekben készenléti szolgálat ellátása

Szakismeretek, munkamódszerek folyamatos fejlesztése, elsajátítása, kreatív alkalmazása

Elvárások

Szakmunkás (erősáramú) végzettség

Technikum, mestervizsga megléte illetve áramszolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Önálló állomáskezelői / villamosmű-kezelői, szakszolgálati FAM (KIFSZ-2) tanfolyam illetve érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói tanfolyam előnyt jelent

Windows és MS Office teljes körű használata

Alapszintű angol nyelvtudás előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány

Önálló munkavégzésre való képesség

Irányító és döntéshozó képesség

Problémamegoldó  és együttműködő készség

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán