ADÓÜGYI MUNKATÁRS

Cégnév: Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szakterület:
Adminisztráció / asszisztencia, Humán erőforrás / munkaügy
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-adóbevallások és -kalkulációk készítése;

-adófolyószámlák nyomon követése;

-főkönyv, analitika és adófolyószámla egyeztetése;

-adójogszabályok változásainak nyomon követése, belső tanácsadás biztosítása;

-számlák, szerződések felülvizsgálata adózási szempontból;

-költségvetéssel kapcsolatos tételek adminisztrációja;

-transzferár-nyilvántartás vezetése.

Elvárások:

-szakirányú középfokú képesítés;

-legalább 1 éves szakmai tapasztalat;

-adójogszabályok naprakész ismerete, különösen a TAO, ÁFA és helyi adók területén;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

-precíz, pontos munkavégzés;

-jó problémamegoldó készség;

-jó analitikus képesség.

Előny:

-könyvelői tapasztalat;

-mérlegképes könyvelői végzettség;

-adótanácsadói képesítés;

-szakirányú felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) képesítés;

-nagyvállalatnál szerzett gyakorlat.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az allas@fcsm.hu e-mail címre várjuk.