Pénzforgalmi adatjavító

Cégnév: Magyar Posta
Szakterület:
Adminisztráció / asszisztencia
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

A Magyar Posta Zrt. Posta Elszámoló Központ Adatfeldolgozási és Adatellenőrzési Osztály Pénzforgalmi adatjavító II. munkakörbe munkatársakat keres

A munkakört betöltő feladatai:

- Pénzforgalmi bizonylatok adatjavítása, egyeztetése, ellenőrzése.

A munkakör betöltésének követelményei:

- Iskolai végzettség: érettségi

- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

- Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható

- Legalább alapfokú informatikai végzettség

A feladat ellátásához elvárt képességek:

- Számítógép felhasználó szintű ismerete

- Monotóniatűrés

- Jó problémamegoldó képesség

- Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Adatrögzítői tapasztalat

További információk:

A munkavégzés helye: 1201 Budapest, Nagysándor József utca 1-5.

Munkaszerződés jellege szerint: határozott idejű, 2018. december 31-ig

Munkarend: állandó éjszaka, napi 7 óra munkavégzéssel

Bérezés: megegyezés szerint

A munkakör betölthető: azonnal

Jelentkezési határidő: folyamatos a munkakör betöltéséig, de maximum 2017. október 31-ig.

A jelentkezés tartalmazza:

- részletes, fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével

Jelentkezési cím:

Levélcím: PEK, Karáth Péterné (Ági), Budapest 1725 Pf. 91.

e-mail cím: Karath.Peterne@posta.hu

Keresse fel a Magyar Posta Zrt. Karrier irodáját is, ahol személyre szabott foglalkoztatási

lehetőségekről adunk tájékoztatást.

Helyszín: Budapest 100 posta (X. kerület Üllői út 114-116.)

Megközelíthető a 3-as metró Ecseri úti megállójától gyalogosan.

Nyitvatartás: Hétfőtől péntekig 9-17 óráig.

Telefon: 06-1-433-7425 vagy 06-30-772-9769.

Állás megtekinthető a Magyar Posta Zrt. weboldalán