NPI tesztmérnök (Referenciaszám: PJ5865)

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Fejér

Székesfehérvári, autóipari szektorban tevékenykedő elektronikai vállalathoz keresünk munkatársat NPI Tesztmérnök pozícióba

Feladatok:

Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján

A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása)

Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken (Indusztrializáció B mintától, Test Specification, Team1, Layout megbeszélések stb.)

A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával

Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében

Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására, kivitelezés optimalizálása

A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése

A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása) teszter felkészítése a termelési mintára

Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és más gyáregységeknél

Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában

Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése, költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása

Elvárások:

Villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség

Legalább 3 éves, elektronikában, hasonló területen szerzett tapasztalat

Társalgási angol nyelvtudás

Német nyelvtudás előnyt jelent

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Állás megtekinthető a PannonJob Kft. weboldalán