Key Account Manager (utasbiztosítási területen)

Cégnév: Allianz
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Az egész ország

Jelenleg az Életbiztosítási igazgatóságunkhoz keresünk megbízási szerződéssel Key Account Manager-t (utasbiztosítási területen).

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársa áll közel 86 millió ügyfele rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója.

2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, továbbá 2016-ban másodszor nyerte el a World Finance Global Insurance Award 2016 versenyen a legjobb magyar General Insurance Company 2016 címet.

Feladatok

Önálló felelősség a biztosító nyugat-magyarországi utasbiztosítási értékesítéséért

Utazási irodákkal kapcsolattartás, az utazási irodai értékesítés támogatása, új partnerek keresése és megnyerése

Alkuszok, független értékesítőkkel kapcsolattartás, az értékesítés támogatása, új partnerek keresése és megnyerése

Az értékesítő partnerek rendszeres látogatása, szakmai és üzleti támogató tevékenység, oktatások, képzések szervezése

Elvárásaink

Felsőfokú végzettség vagy biztosításközvetítői hatósági vizsga

Legalább 2 évnyi tapasztalat utasbiztosítási vagy életbiztosítási értékesítési vagy kapcsolódó területen

Ügyfélorientált, problémamegoldó hozzáállás

Kezdeményező és tettrekész fellépés, önálló munkavégzés

Munkavégzés feltételei

Megbízási szerződésen alapuló együttműködés (egyéni vállalkozói, vagy egyéb társasági forma megléte szükséges),

Saját gépjármű használat

Teljes munkaidős rendelkezésre állás

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

Amit kínálunk

teljesítményalapú értékelés

egyéni felelősség

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre: karrier@allianz.hu