IKEA Food éttermi munkatárs

Cégnév: IKEA Lakberendezési Kft.
Szakterület:
Szakképesítés nélküli munka
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Pest
Állás leírása:

Csatlakozz a budaörsi áruházunk lelkes csapatához!

Budaörs, Magyarország

Pozíció jellege: részmunkaidő, teljes munkaidő

Pozíció várható betöltési ideje: 2017. augusztus, szeptember

Téged keresünk ha:

szenvedélyed a vendéglátás,

udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,

fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,

fizikai erőnléted jó,

igazi csapatjátékos vagy,

rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!

középfokú végzettséggel rendelkezel,

alapfokú angol nyelvtudásod előnyt jelent,

Feladataid:

értékesíted az IKEA Bisztróban és a Svéd Finomságok Boltjában a termékeket, amelyeket

előkészítesz és feltöltesz, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek,

a munkaterületet tisztán tartod,

pénztári feladatokat is ellátsz.

Dolgozz velünk, mert:

hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a

munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,

versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,

a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,

étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria

rendszer, 5 év munkaviszony után 5 nap extra szabadság, stb.),

rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,

széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.

Állás megtekinthető az IKEA Lakberendezési Kft. weboldalán