Hardverfejlesztő (EMC) (JGM-6736)

Cégnév: ITJobs Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest
A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Hardverfejlesztő (EMC) munkatársat.

Feladatok:

• Radar szenzorok nagyfrekvenciás elemeinek fejlesztése

• Elektromágneses kompatibilitás vizsgálatok végrehajtása, irányítása

• Egyes hardver komponensek tesztelése illetve teszt közeli eljárások kidolgozása

• Hardver funkciók elemzése, validálása

• Kapcsolattartás és együttműködés más projektek résztvevőivel

• Kommunikáció a vevőkkel: EMC-ről felmerülő kérdések megválaszolása

Elvárásaink:

• Felsőfokú műszaki végzettség (villamos területen)

• Elektromágneses kompatibilitás területén szerzett tapasztalat

• Hardver közeli programozói ismeret

• Tanulmány analóg és digitális kapcsolástechnika területén

• Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

• Magas fokú készség az együttműködésre és a csapatmunkára

• Pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

• FPGA fejlesztésben való jártasság

• Mikrohullámú technika ismerete

Amit kínálunk:

• Nemzetközi karrierlehetőség

• Folyamatos szakmai tréningek és nyelvtanulási lehetőségek

• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag

• Széleskörű Cafeteria rendszer

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az anna.szabo@jobsgarden.hu e-mail címre várjuk.