HR kompetencia központ vezető

Cégnév: Bonafarm Zrt.
Szakterület:
Humán erőforrás / munkaügy
Szint:
5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Vállalat: Bonafarm Zrt.

Közvetlen felettes: Csoport HR Igazgató

Terület: HR

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakör célja

A cégcsoport szintű HR specialista területek stratégiájának kialakítása és megvalósítása, melynek eredménye a több mint 6000 fős agrár-élelmiszeripari cégcsoport valamennyi dolgozójára kihat.

Felelősségi körök

• az üzleti stratégiával összhangban lévő csoportszintű HR stratégia kialakítása és megvalósítása szoros együttműködésben a felsővezetői, HR specialista és a HR üzleti partneri körrel,

• a HR specialista területek taktikai és operatív összehangolása (képzés, szervezetfejlesztés, toborzás, kiválasztás, munkáltatói márkaépítés, bérezés és juttatások, HR fejlesztés és kontrolling),

• munkáltatói kommunikáció és márkaépítés: piaci fókuszú csoport stratégia, küldetés, jövőkép és értékrend kidolgozása, a Csoport dolgozóinak elkötelezése, modern és a munkaerőpiacon vonzó munkáltatói imázs kialakítása, karrier és utánpótlási rendszer átalakítása, működtetése,

• tréningek és fejlesztések: modern vállalatvezetés kialakítása, szinergiák kihasználása, elkötelezettség, motiváltság és lojalitás erősítése, a vezetői kompetencia- és hozzáállás-fejlesztési rendszer kidolgozása és működtetése, munkatársfejlesztési, oktatási, együttműködés-fejlesztés, változás-menedzsment, orientációs, értékesítés-fejlesztési stb. programok bevezetése,

• toborzás és kiválasztás: a toborzási rendszer megújítása, a social media csatornák és a belső ajánlási rendszer előtérbe helyezése mind a fizikai mind a szellemi toborzás esetén, a kiválasztási, beillesztési és megtartási metodikák hatékonyabbá tétele, kiaknázva a modern technológiákat és online megoldásokat,

• bérezés és juttatások: a bérezési és juttatási rendszerek központi irányelveinek kidolgozása, csoportszintű bevezetése, a teljesítmény-menedzsment rendszer átalakítása

• HR fejlesztési projektek indítása, szponzorálása,

• operatív HR funkciók modernizálása, hatékonyabbá és elfogadottabbá tétele, új folyamatok bevezetése,

• csoportszintű HR költségtervezés és kontrolling,

• szoros kapcsolattartás a cégcsoport felsővezetői körével, az IT és marketing szervezettel,

• a 10 fős HR specialista csapat magas szintű szakmai vezetése.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

• felsőfokú szakirányú végzettség,

• minimum 10 év HR területen szerzett szakmai és vezetői tapasztalat az összes specialista területen,

• tárgyalási szintű angol nyelvtudás,

• erős üzleti és HR rendszerszemlélet,

• nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,

• proaktívitás és eredményorientáltság,

• jó problémamegoldó képesség és innovatív gondolkodásmód.

Állás megtekinthető a Bonafarm Zrt. weboldalán