HR Munkatárs

Cégnév: UPC Magyarország Kft.
Szakterület:
Humán erőforrás / munkaügy
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

Felsőfokú végzettséggel rendelkezik

Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalatot

Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak

Középfokú angol nyelvtudása van

Ügyfélközpontú, belső ügyfélkapcsolatok ápolásában szerzett már tapasztalatot

Magas szintű együttműködési készséggel, illetve kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik szóban és írásban egyaránt

Kiváló szervezési és problémamegoldó képessége van (logikus, elemző megközelítés)

Pontos, precíz és terhelhető

Megbízható

Csapatszellem jellemzi.

Feladatok amelyeket rábíznánk

Beléptetéssel, kiléptetéssel, belső mozgással kapcsolatos munkaügyi adminisztráció elvégzése

Munkaszerződések készítése, HR adatbázis naprakész karbantartása, szervezeti ábrák frissítése

Cafeteriát adminisztráló céggel való kapcsolattartás, ezzel kapcsolatos ügyintézés

Orvosi szolgáltatóval való kapcsolattartás a bejelentések, kijelentések és módosítások adminisztrálásával kapcsolatban

HR szerződések, számlák előkészítése, jóváhagyások nyomonkövetése

HR riportok, statisztikák készítése, elemzése, adatgyűjtés (létszám riport, fluktuációs riport, LG által kért riportok stb)

Naprakész, pontos információcsere a bérszámfejtéssel

HR projektekben való részvétel, határidők figyelemmel kisérése, prezentációk készítése, projekt eredményeinek bemutatása

Egyeztetés a területi vezetőkkel, folyamatok segítése a területét érintő humán erőforrással kapcsolatos témakörökben

Változással kapcsolatos belső kommunikáció előkészítése.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Multinacionális, nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk

Kellemes munkahelyi környezet: a UPC Az év irodája pályázat 2. helyezettje (2015)

Home office lehetőség (havi pár alkalommal)

Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán

Versenyképes juttatási csomag

Kiváló csapat

Állás adatai

Állás azonosító: 1943

Pozíció pontos megnevezés: HR Munkatárs

Munkavégzés helye: Magyarország, Budapest

Szerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Jelentkezési határidő: 2017.09.09.

Állás megtekinthető a UPC Magyarország Kft. weboldalán