Európai Uniós pályázati tanácsadó gyakornok

Cégnév: Rolling Consulting Hungary Kft.
Pénzügy / biztosítás, Szakmai gyakorlat / diákmunka, Tanácsadás
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Folyamatos kezdéssel

Pályázatíró cégünk keres munkatársakat Európai Uniós pályázati tanácsadó gyakornoki munkakörbe, budapesti irodánkba a következő feltételekkel:

  • felsőfokú végzettség/végzős hallgató

  • releváns tapasztalat pályázatok elkészítése illetve kezelése területén előny

  • logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség

  • számítógépes programok ismerete

  • önálló, talpraesett személyiség

  • munka iránti alázat

Egyéb:

  • referencialista előny (azon pályázatok és projektek listája, melyek elkészítésében, vagy kezelésében részt vett)

  • elvárt szakmai tapasztalat: 0-1 év

  • referenciaszemély megjelölése (amennyiben lehetséges)

  • motivációs levélben fejtse ki, hogy miért szeretne nálunk dolgozni

Előny:

  • közbeszerzési gyakorlat

  • angol és/vagy német nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • pályázat elemzés, generálás és készítés

  • pályázati utógondozás, monitoring

  • megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Jelentkezéseiket az office@rollingconsulting.hu e-mail címen várjuk.