Customer Care Helpdesk Munkatárs

Cégnév: UPC Magyarország Kft.
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

Magas szintű informatikai ismeretekkel rendelkezik (Windows, TCP/IP hálózatok és hálózati eszközök alapos ismerete)

Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezik

Kiváló kommunikációs képességgel bír

Értékesítési szemlélet jellemzi

Kiegyensúlyozott, türelmes személyiség

Jó konfliktuskezelő és jól tűri a stresszt

Feladatok, amelyeket rábíznánk

Előfizetőktől beérkező hívások fogadása, tájékoztatás adása az Internet, televízió, telefon szolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai kérdésekben telefonon és e-mailen keresztül;

Hibajegyek teljes körű kezelése, problémák orvoslása, szakmai tanácsok adása

Mindezek dokumentálása; a további értékesítéshez igények felmérése.

Szolgáltatások ügyfeleknek történő ajánlása, értékesítése

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Angol nyelv közép szintű ismerete

Amit mi nyújtunk

Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek

Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán

Versenyképes juttatási csomag

Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 1888

Pozíció pontos megnevezés: Customer Care Helpdesk Munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest

Szakterület: Telefonos ügyfélszolgálat – Call Center

Szerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Jelentkezési határidő: 2017.08.22.

Állás megtekinthető a UPC Magyarország Kft. weboldalán