Commodity Buyer

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Beszerzés / logisztika
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:
Commodity Buyer (Machined parts OR subcontracting)

Főbb feladatok

Meghatározott termékcsoportok vonatkozásában a beszerzési folyamatokban való aktív részvétel és folyamatok irányítása,

Új beszerzett tétel bevezetése (első mintarendeléstől a SOP-ig),

Meglevő beszerzett tételekre megtakarítások, költségracionalizálás, transfer projektek indítása és kivitelezése

Termékcsoport stratégia alapján beszállítók kiválasztása, értékelése, új beszállító bevezetése

Különböző beszállítási logisztikai modellek bevezetése

Folyamatos beszállító fejlesztésben való részvétel

Éves ártárgyalásokban való részvétel, ill. azok lebonyolítása

Együttműködés Commodity managerekkel a stratégia kialakításában, más telephelyekkel, társszervezetekkel (mérnökség minőségügy, operatív beszerzés, pénzügy stb.)

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség.

Jó kommunikációs készség.

Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

Önálló, problémaorientált gondolkodásmód.

Minimum 2 éves beszerzői tapasztalat.

SAP R/3 ismeret

Állás adatai

Állás azonosító: 247

Pozíció pontos megnevezés: Commodity Buyer (Machined parts OR subcontracting)

Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Heti munkaidő: 40 óra

Állás megtekinthető a Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. weboldalán