B2B Senior Ügyélmenedzser

Cégnév: UPC Magyarország Kft.
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

Középiskolai végzettséggel rendelkezik

Értékesítési és telekommunikációs munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik

B’ kategóriás jogosítványa van

MS Office felhasználói szintű ismerete

Ügyfélközpontú

Kiváló együttműködés jellemzi

Megbízható

Önálló

Kiemelkedően kommunikál

Feladatok, amelyeket rábíznánk

A vállalat rövid-, közép- és hosszú távú terveinek teljesítése

Vállalat SME ügyfeleivel történő telekommunikációs szerződés hosszabbítások kezelése, keresztértékesítési lehetőségek feltérképezése, bevétel maximalizálás

Közép- és felsővezetői kapcsolattartás a meglévő portfolióban lévő ügyfelekkel

Új szerződések és új ügyfelek felkutatása

Ügyfél elégedettség növelése

A piaci trendek és a konkurencia naprakész ismerete

Kapcsolattartás társosztályokkal

Adminisztrációs feladatok elvégzése

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Tárgyalóképes angol nyelvtudással bír

Amit mi nyújtunk

Bejelentett alapfizetés és havi jutalékfizetés

Vállalati gépjárnű és benzinkártya

Céges telefon és notebook

Cafeteria

Modern irodai környezet

Állás adatai

Állás azonosító: 1657

Pozíció pontos megnevezés: B2B Senior Ügyélmenedzser

Munkavégzés helye: Budapest

Szerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Jelentkezési határidő: 2017.08.31.

Állás megtekinthető a UPC Magyarország Kft. weboldalán